e-shop Stoklasa.sk-sk

Aktuálne 362 návodov zadarmo

Aktuality

Vianočné darčekové vrecúško 14x19 cm (24.11.2021)

Vianočné darčekové vrecúško 14x19 cm
Šírka: 14 cm Výška: 19 cm Výška po šnúrky: 14,5 cm Imitácia juty
Viac...

Krajčírska krieda v plastovom púzdre (16.11.2021)

Krajčírska krieda v plastovom púzdre
Krajčírska krieda v plastovom púzdre je skvelým pomocníkom každého, kto často šije. Ozubené koliesko kreslí presne a vďaka tomu, že je krieda v púzdre, si neušpiníte ruky.
Viac...

Dekoračná látka Loneta vločky (10.11.2021)

Dekoračná látka Loneta vločky
Látka s veľkými snehovými vločkami dokáže vykúzliť pravú vianočnú atmosféru. Hodí sa na šitie obrusov, prestieraní, obliečok na vankúše, tašiek a ďalších bytových dekorácií.
Viac...

Ihly pre zlý zrak, zlaté uchá (03.11.2021)

Ihly pre zlý zrak, zlaté uchá
Ihly pre zlý zrak majú zlaté a špeciálne tvarované uško, kedy niť navliekame jednoduchým nasunutím zhora uška, malá poistka zabezpečí, že ani pri prevliekaní hustou tkaninou niť z ihly nevykĺzne.
Viac...

Bavlnená látka vianočná (27.10.2021)

Bavlnená látka vianočná
Mäkkú bavlnenú látku s vianočným motívom využijete na šitie dekorácií, obrusov, prestieraní, behúňov, vankúšov, obliečok alebo vrecúšok.
Viac...
Zobrazit i starší aktuality

Výroba očarujúcich vianočných anjelikov

Návod na výrobu vianočných anjelikov z plastových kvetov

Vyrobte si jednoduchú, pôsobivú a originálnu ozdobu anjela, ktorá na Vianoce určite poteší nielen vás, ale vo forme darčekov aj vašich blízkych. Anjelikovia sú symbolom večných vianoc, ako ozdoby obľúbené  predovšetkým u detí. Takéhoto anjelika môžete použiť nielen ako nevšedný doplnok vianočného stromčeka alebo iných tematických dekorácií, ale napríklad ho môžete použíť aj ako malú pozornosť pro svojich blízkých, alebo ním vianočné prianie alebo darček väčšieho rázu ozdobiť. Všetko potrebné nájdete na našom eshope Stoklasa-sk.sk.


Budeme potrebovať:

 

Postup výroby anjelika:


Vybrali sme si ketlovací nyt s ozdobnou hlavičkou, ktorá celý výrobok taktiež spevní. Začneme navliekať jednotlivé komponenty. Najskôr začíname kvetom.

Na ketlovací nyt navliekneme niekoľko plastových kvetov, v tomto prípade tri. Je dobré vybrať si rôzne farby, ktoré k sebe ale navzájom ladia.

teraz navliekneme ozdobný medzikus v podobe krídel.

Nad krídla pridáme plastovú lesklú perličku, ktorá nám vytvorí hlavu anjela a nad ňu ešte kovovú ozdobu, ktorá vytvorí svätožiaru.

Na konci nytu vytvoríme pomocou ketlovacích klieští očko, za ktoré potom môžeme anjelika zavesiť pomocou háčika, napríklad ako ozdobu na vianočný stromček.

Anjelik je veľmi variabilný a môžete ho využiť nielen ako ozdobu svôjho bytu, ale i seba samej a premeniť ho za chvíľu na originálnyšperk. Ak pripevníte afroháčiky, budete mať originálne náušnice. Anjelika môžete nosiť aj ako prívesok na krku, stačí, keď ho navlieknete na šňúrku.

Autorkou tohoto návodu je pani Terézia Londáková.

Komponenty si môžete zakúpiť aj vo väčšej veľkosti a vyrobiť si tak aj väčšieho anjela. Taktiež kombinácia farieb záleží len na vašom vkuse a fantázii, ktorej se medze nekladú. Na eshope Stoklasa nájdete veľký výber plastových koráliek a taktiež vám ponúkame originálne kovové bižutérne ozdoby pre vaše tvorenie. Prajeme vám krásne Vianoce plné anjelikov!

Vložiť príspevok

O nás

Prevádzkovateľ portálu:

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Průmyslová 934/13

747 23 Bolatice, ČR

www.stoklasa-sk.sk

Kontakt

Eva Janečková

správca webu

eva.janeckova@stoklasa.cz

✿✿✿ Ďakujeme, že rešpektujete naše autorské práva a fotky alebo text využívate len s uverejnením zdroja.

Odporúčame

E-shop stoklasa-sk.sk je lídrom

v oblasti textilnej galantérie,

korálkov, komponentov,

svadobných dekorácií, módnych

doplnkov, ako sú šály, traky či

šátky, a bižutérie.

(c) Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
2006 - 2021
- všetky práva vyhradené